Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Proszę wybrać pozycję21 sierpnia 2026, Obwieszczenie o wszczęciu postępowania oraz wystąpieniu do organów współdziałających w srawie wydania decyzji o środowiskowych uwareunkowaniach dla przedięwzięcia pn.: Podział działki ewidencyjnej nr 134 obręb Broniewek, gmina Radziejów, na działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową (jednorodzinną) wraz z wydzieleniem drogi wewnętrznej wraz z budową sieci wodociągowej ” OŚ.6220.15.202619 sierpnia 2026, Obwieszczenie o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwziięcia pn.: „Wykonanie otworu studziennego nr 1 wraz z urządzeniami służącymi do poboru wody, montażem obudowy studziennej oraz gospodarowanie wodą w rolnictwie na ujęciu wód podziemnych do deszczowania upraw rolnych w miejscowości Bieganowo na działce ewid. nr 181/2, obręb 0001 Bieganowo, gm. Radziejów”.12 sierpnia 2026, Obwieszczenie - wydanie decyzji celu publicznego BI.6733.14.2025.2026 (budowa linii kablowej - Płowce I) 12 sierpnia 2026, Obwieszczenie - zakończenie postepowania - cel publiczny BI.6733.13.2025.2026 (budowa linii energetycznej Biskupice)Archiwum
11 sierpnia 2026, Obwieszczenie oraz informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwcięcia pn.: "Wykonanie otworu studziennego nr 1 wraz z urządzeniami służącymi do poboru wody, montażem obudowy studziennej oraz gospodarowanie wodą w rolnictwie na ujęciu wód podziemnych do deszczowania upraw rolnych w miejscowości Broniewek na działce ewid. nr 45/2 obręb 0003 Broniewek, gmina Radziejów”.
11 sierpnia 2026, Obwieszczenie - zakończenie postepowania cel publiczny BI.6733.6.2026 (budowa linii energetycznej)