logo
logo
Rada Gminy » Sk艂ad osobowy Rady
Sk艂ad osobowy Rady
A R T Y K U 艁   A R C H I W A L N Y


Przewodnicz膮cy Rady GminyStanis艂aw 呕bikowski
Komitet wyborczy: KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Z-ca Przewodnicz膮cegoMarian Bandyszewski
Komitet wyborczy: KWW Porozumienie Samorz膮dowe

Z-ca Przewodnicz膮cegoKazimierz Skupniewicz
Komitet wyborczy: KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Cz艂onek Rady GminyBarbara Chojnacka
Komitet wyborczy: KW Stowarzyszenie FORUM SAMORZ膭DOWE

Cz艂onek Rady GminyIreneusz G艂owacki
Komitet wyborczy: KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Cz艂onek Rady GminyMiros艂aw Linowiecki
Komitet wyborczy: KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Cz艂onek Rady GminyWies艂aw Migdalski
Komitet wyborczy: KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Cz艂onek Rady GminyGra偶yna Nowakowska
Komitet wyborczy: KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Cz艂onek Rady GminyKrzysztof Nowowiejski
Komitet wyborczy: KW Samoobrona RP

Cz艂onek Rady GminyJan Odwa偶ny
Komitet wyborczy: KW Stowarzyszenie FORUM SAMORZ膭DOWE

Cz艂onek Rady GminyAndrzej Pawlak
Komitet wyborczy: KW Samoobrona RP

Cz艂onek Rady GminyW艂adys艂aw 艢niadecki
Komitet wyborczy: KWW Porozumienie Samorz膮dowe

Cz艂onek Rady GminyHenryk Tomczak
Komitet wyborczy: KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Cz艂onek Rady GminyStanis艂aw Wielgopolan
Komitet wyborczy: KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Cz艂onek Rady GminyKazimierz Wi艣niewski
Komitet wyborczy: KW Stowarzyszenie FORUM SAMORZ膭DOWE
Autor : 
Zredagowa艂(a) : Marcin Jask贸lski
Data wprowadzenia : 2006-12-07 08:20:04
Data ostatniej modyfikacji : 2006-12-07 08:22:49
Liczba wy艣wietle艅 : 2400

Redaktor  Data modyfikacji 
Marcin Jask贸lski  07.12.2006 07:25poka偶 t膮 wersj臋
Marcin Jask贸lski  12.06.2007 08:48poka偶 t膮 wersj臋
Marcin Jask贸lski  01.10.2008 13:14poka偶 t膮 wersj臋
Marcin Jask贸lski  24.11.2008 13:30poka偶 t膮 wersj臋
Marcin Jask贸lski  24.11.2008 13:36poka偶 t膮 wersj臋
Marcin Jask贸lski  12.01.2010 11:27poka偶 t膮 wersj臋
Marcin Jask贸lski  12.01.2010 11:55poka偶 t膮 wersj臋
Marcin Jask贸lski  12.01.2010 12:01poka偶 t膮 wersj臋
Marcin Jask贸lski  17.12.2010 14:13poka偶 t膮 wersj臋
Paulina 墓職widerska  25.11.2014 09:02poka偶 t膮 wersj臋
Paulina 墓職widerska  03.12.2018 08:33poka偶 t膮 wersj臋
Paulina 墓職widerska  03.12.2018 08:33poka偶 t膮 wersj臋

Redaktor  Data modyfikacji 
Marcin Jask贸lski  07.12.2006 07:21poka偶 t膮 wersj臋
Marcin Jask贸lski  07.12.2006 07:20poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 9595149